Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0025 -

Oskar Laske *

(Czernowitz 1874-1951 Wien) im Stock betitelt, handsigniert O. Laske, handkolorierte Litografie, Steingröße 33 x 36,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:29

Vyvolávací cena:

Oskar Laske *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online