Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0031 -

Alfred Kubin *

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Der Bulle", handsigniert Kubin, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 22 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online