Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0013

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927, Schüler der Akademien Wien und Düsseldorf) rückseitig betitelt "Hochtor/Ennstaler Alpen", handsigniert Ed. Zetsche, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 30,5 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Eduard Zetsche

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online