Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0036

2 Radierungen

von Wilhelm Thöny und Oskar Laske, teilweise koloriert, Stockgrößen 13,5 x 11 cm/ 23,5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:29

Vyvolávací cena:

2 Radierungen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online