Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023897/0013 -

Otto Muehl *

(Grodnau 1925-2013, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) In Pose, monogrammiert, datiert m 9.8.81, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 32 x 44 cm, unter Glas, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Otto Muehl *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online