Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023917/0004

Klosterarbeit

, 19. Jhdt., "S. Theodor", bemaltes Wachsrelief in Filigrandrahtfassung, beschriftet und mit Imitationssteinen und -perlen besetzt, unter Glas, gerahmt, Altersspuren, Rahmen rissig, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

09.08.2021 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Klosterarbeit

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.08.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online