Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039319/0009

Günther Nussbaumer*

(St. Johann im Pongau 1952 geb., tätig in Salzburg) New York New York, signiert unten rechts: Nussbaumer, Mischtechnik/Collage auf dünnem Karton, mit einem Gedicht von Manfred Koch (Graz 1950 geb.), Bildausschnitt ca.69 x 48,5 cm, Passepartout, Wechselrahmen beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

12.08.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Günther Nussbaumer*

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online