Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036526/0931

Blau-weiß Vase, China

Porzellan, unterglasurblau gemalter Dekor, Höhe ca. 21 cm, Gebrauchsspuren, feine Sprungbildungen am Hals (254)

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

12.08.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Blau-weiß Vase, China

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online