Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039384/0025

Helmut Krumpel *

(Wien 1941 geb.) Heute, 1993, signiert unten links: Krumpel, Radierung, Auflage 101/200, Platten-/Blattgröße ca. 19 x 37 cm, gerahmt, rückseitig Etikett der Galerie Welz, Salzburg

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

12.08.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

Helmut Krumpel *

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online