Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110258/0005

Zwei Korbträgerinnen,

Metall schwarz und bronzefarben staffiert, teils berieben, Höhe 12 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

04.08.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Zwei Korbträgerinnen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 04.08.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online