Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110515/0011

Wiener Bronze, Rennpferd,

Bronze farbig staffiert, etwas berieben, 8 x 7 cm, ein Steigbügel fehlt, gemarkt STB geschützt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

04.08.2021 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Bronze, Rennpferd,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 04.08.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online