Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109861/0003

6 Bronze Vögel,

farbig staffiert, berieben, u. a. Ente, Hahn, Stieglitz, Blaumeise, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

04.08.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

6 Bronze Vögel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 04.08.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online