Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-468699/0001

Diamantring

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 59, 4,7 g, 1 Altschliffbrillant mit Kerbeøg5

12.08.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 12.08.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 11.08.2021