Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-467603/0001

Brillant Saphirring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, Saphire im Karreeschliff, RW 48, 5,9 gøg6 Tragespuren

12.08.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillant Saphirring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 12.08.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 11.08.2021