Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067721/0003

Johann Heinrich Bleuler d. J.

(Zollikon/Zürich 1787-1857 Feuerthalen) Blick auf Chur und Umgebung im Kanton Graubünden, kolorierte Umrißradierung auf Papier, alte Montierung, 33 x 49 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.08.2021 - 15:07

Cena:
EUR 1.100,-

Johann Heinrich Bleuler d. J.

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum