Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0006

Adolf Kaufmann

(Troppau 1848-1916 Wien) Kühe auf der Weide, signiert A. Kaufmann, Öl auf Karton, 37x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.08.2021 - 15:05

Cena:
EUR 2.070,-

Adolf Kaufmann

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum