Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074009/0001 -

Franz Steinfeld Umkreis/Circle (1787-1868) "Der Dachstein",

auf umgeschlagender Leinwand betitelt und datiert 29/9 (18)58, Öl auf Leinwand, 24 x 26 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.08.2021 - 15:01

Cena:
EUR 2.220,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum