Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073835/0008

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Nelken in einer Glasvase mit Schmetterling, rückseitig alt betitelt "Nelken", signiert H. Zatzka, Öl auf Malkarton, 40 x 26 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.08.2021 - 15:04

Cena:
EUR 2.070,-

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum