Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0014

Johann Victor Krämer

(Adamsthal 1861-1949 Wien) "Wohnstube in Anticoli", rückseitig betitelt sowie bezeichnet, datiert Joh. Viktor Krämer 1890, signiert J. V. Krämer Anticoli, Öl auf Leinwand, 52 x 66 cm, gerahmt, (JP)

26.08.2021 - 15:05

Cena:
EUR 1.930,-

Johann Victor Krämer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum