Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0013

Robert Alott

(Graz 1850-1910 Wien) Südliche Dorfstraße, signiert R. Alott, Öl auf Leinwand, 43 x 64 cm, gerahmt, (JP)

26.08.2021 - 15:06

Cena:
EUR 3.310,-

Robert Alott

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum