Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0042

Edward Harrison Compton *

(Feldafing 1881-1960) Blick auf die Königsspitze, rückseitig auf altem Etikett betitelt und eigenhändig bezeichnet E. Harrison Compton München Herzogstr. 64, signiert, datiert E. Harrison Compton 1915, Öl auf Leinwand,65,5 x 80 cm, gerahmt, (JP)

Folgerechtszuschlag 200,-- Euro

26.08.2021 - 15:01

Cena:
EUR 7.100,-

Edward Harrison Compton *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum