Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074575/0002 -

Ferdinand Wagner der Jüngere

(Passau 1847-1927 München) Bildnis einer Frau im Profil mit roten Haaren, signiert, datiert Ferdinand Wagner (18)91, Öl auf Leinwand, 41 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.08.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 890,-
Cena:
EUR 890,-

Ferdinand Wagner der Jüngere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum