Ferdinand Wagner der Jüngere
(Passau 1847-1927 München) Bildnis einer Frau im Profil mit roten Haaren, signiert, datiert Ferdinand Wagner (18)91, Öl auf Leinwand, 41 x 33 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
26.08.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 890,-
- Cena:
EUR 890,-
Ferdinand Wagner der Jüngere
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 26.08.2021 - 15:05 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Hildegard Joos *
- 1983 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 94 Wine Spectator-Punkte
- 2002 Château Cheval Blanc, Bordeaux, 94 Falstaff-Punkte, 3 Flaschen
- Franz Josef I. GOLD