Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074387/0003 -

Arthur-Alfred Brunel de Neuville

(Paris 1851-1941) Stillleben mit Zwetschkenkorb, Weintrauben und Pfirsichen, signiert Brunel-Neuville (Signatur teilweise nachgezogen), Öl auf Leinwand,46,5 x 55 cm, gerahmt, (JP)

26.08.2021 - 15:06

Cena:
EUR 2.670,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum