Čís. položky 138-074387/0006 -

Friedrich Voltz

Friedrich Voltz - Bilder

(Nördlingen 1817-1886 München) Weite Landschaft, monogrammiert, undeutlich datiert F. V., rückseitig Nachlassstempel, Öl auf Papier auf Karton, 19 x 36 cm, gerahmt, (JP)

26.08.2021 - 15:07

Cena:
EUR 1.780,-

Friedrich Voltz

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.08.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum