Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074519/0006 -

Josef Thoma

(Wien 1828-1899) Im Hochgebirge, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 55,5 x 68,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Provenienz: Dorotheum Wien, 23. Januar 1956, Los 129.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.08.2021 - 15:02

Cena:
EUR 1.200,-

Josef Thoma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 26.08.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum