Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 17

Holzluster,

19. Jh., 8-fl. elektr. mont. Holzgestell mit floral, sowie rocaillenförm. geschnitzten Armen, goldgefasst, H. ca. 74 cm, Dm. ca. 70 cm, div. Fassungsfehlstellen, o. G. für Elektromontage

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

09.08.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:

Holzluster,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 09.08.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online