Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022874/0008

Heinrich (Harry) Heusser

(Pola 1886-1943 Genf), "Zweimaster in stürmischer See", signiert und datiert "Harry Heusser 1910", Öl auf Leinwand ca. 110 x 130 cm, gerahmt

16.08.2021 - 10:13

Vyvolávací cena:

Heinrich (Harry) Heusser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 16.08.2021 - 10:13
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online