Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022790/0014

Rudolf Ullik *

(Österreich 1900-1996), "Bergfriedhof", rückseitig Signaturstempel "R. Ullik", Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

16.08.2021 - 10:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Ullik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 16.08.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online