Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023883/0012

Tierfigur "Löwe"

vollplastischer Eisenguß, teilweise bronziert, auf rechteckigem Sockel ruhend, Gesamthöhe 16 cm, 20. Jhdt., Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

06.09.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tierfigur "Löwe"

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.09.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online