Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Junger Angler am Bach, signiert: F. Glaubacker, datiert: (19)41, Öl Leinwand, ca. 60 x 50,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 2.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Franz Glaubacker *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,-