Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Francesco Lojacono

(Palermo 1841-1915)
A Landscape in Sicily, signed F. Lojacono, inscribed on the reverse "Garantisco che il presente studietto dal vero è opera del mio compianto genitore Francesco Lojacono. Umberto Lojacono", oil on canvas laid down on board, 21 x 35 cm, framed, (GG)

Provenance:
Turin, Galleria d'Arte Fogliato.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

15.09.2021 - 15:02

Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,-

Francesco Lojacono

(Palermo 1841-1915)

Provenance:

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 15.09.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 15.09.2021