Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 188

Leopold Schmutzler

(Mies [Stříbro] 1864-1940 Munich)
A Siren at the Seaside, signed L. Schmutzler, verso exhibition label Gerstenberger Chemnitz, oil on board, 96 x 128 cm, slightly damaged, framed, (JP)

Provenance:
Private Collection Vienna.

15.09.2021 - 16:02

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-

Leopold Schmutzler

Provenance:
Private Collection Vienna.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 15.09.2021 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 15.09.2021