Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 190

Ferdinand Leeke

(Burg/Magdeburg 1859-1923 Nuremberg)
Parsifal on the Way to the Grail Castle, signed, dated Ferdinand Leeke München 1920, oil on canvas, 124 x 164 cm, framed, (KN)

Provenance:
Private Collection Vienna.

15.09.2021 - 16:02

Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-

Ferdinand Leeke

Provenance:
Private Collection Vienna.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 15.09.2021 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.09. - 15.09.2021