Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-465553/0002

Altschliffbrillant Solitär

Altschliffbrillant Solitär - Klenoty a Hodinky

Gold 585/Diamant in Platin gefasst, ca. 0,12 ct, RW 48, 3 gøG3

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

24.08.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant Solitär

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 24.08.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online