Čís. položky 191-023882/0070

Rudolf Schmidt

Rudolf Schmidt - Klenoty, umění a starožitnosti

(Wien 1873 - 1963, tätig als Landschaftsmaler, Mitglied des Albrecht-Dürer-Bundes) "Stift Klosterneuburg", handsigniert Rud. Schmidt, Gauache auf Papier, Bildausschnitt 13,5 x 19 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

20.09.2021 - 15:34

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rudolf Schmidt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.09.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online