Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023880/0002 -

Walder Papst

(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) Felsige Meerenge, handsigniert W. Papst, Öl auf Karton, Bildausschnitt 36 x 47,5 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

20.09.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Walder Papst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.09.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online