Brillantanhänger
GOld/Rotgold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, tlw. mattiert 4,8 gøG5
20.09.2021 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantanhänger
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2021 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- 1986 Château Calon-Ségur, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte
- Rudolf Schweinitz (1839 Charlottenburg - 1896 Berlin) - Marienbüste, datiert 1878,
- Brillant-Ohrsteckclipse zus. ca. 1,30 ct
- Zweiflammiger Kerzenleuchter,