Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 187-050385/0001

Brillant/Diamantanhänger zus. ca. 7,8 ct

Gold/Weißgold 750, ein Diamant im Herzschliff ca. 1,8 ct, in Weißgold gefasst, Brillanten zus. ca. 6 ct, rückseitig durch brochen gearbeitet, eine Expertise, 32,8 gøG31

20.09.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.09.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online