Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073967/0001

Jules Pierre Brocq

(Frankreich 1811 geb.) Rosenstillleben, signiert J. Brocq (18)89, Öl auf Leinwand, 80 x 65 cm, Krakless, berieben (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

31.08.2021 - 10:31

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Jules Pierre Brocq

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.08.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online