Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072981/0012 -

Gabor Vida *

(Budapest 1937-2007) In der Werkstatt des Figurenschnitzers, signiert Vida Gabor, Öl auf Holz, 40 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.09.2021 - 15:06

Cena:
EUR 6.090,-

Gabor Vida *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.09.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online