Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073405/0001

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Bauernhaus im Schnee, dahinter der Grimming, signiert K. Pertrides, Öl auf Leinwand, 53,5 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.09.2021 - 15:01

Cena:
EUR 1.790,-

Konrad Petrides

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.09.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online