Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072929/0006

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Madonna mit Jesusknaben, signiert H. Zatzka, Öl auf Leinwand, 92 x 73 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

23.09.2021 - 15:05

Cena:
EUR 3.310,-

Hans Zatzka

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.09.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online