Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-343918/0003

Brillant/Diamant Kulturperlen Ohrringe

Weißgold/Rotgold 585, Altschliffbrillanten und -diamanten, zus. ca. 0,60 ct, Perlendurchmesser ca. 5,5 mm, 4,3 gøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

30.09.2021 - 10:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Herbst - Sonderauktion, Schmuck und Uhren
Datum: 30.09.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online