Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074794/0006 -

Fink, um 1900

Fink, um 1900 - Obrazy

Rehe am Waldteich, sigiert Fink, Öl auf Leinwand, 40 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.09.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:

Fink, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 07.09.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online