Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 247

International (11 Stk., davon 8 AR)

u. a. 1.) Salzburg, 1648(Felder gestichelt, vergoldet); 2.) USA, Dollar 1900 O; 3.) Maria Theresia, VI Kreuzer 1748 Hall. (teils beschädigt) III bis IV

Expert: Mag. Malte Rosenbaum Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

24.09.2021 - 16:22

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Münzen und Medaillen
Datum: 24.09.2021 - 16:22
Místo konání aukce: Abteilung für Briefmarken, Münzen und Orden
Prohlídka: ab 06.09.2021