Čís. položky 110-022861/0049

Künstler um 1920

Künstler um 1920 - Umění a starožitnosti

Südliche Küste, unleserlich signiert, datiert 1929, Öl auf Leinwand auf Karton, 32 x 231 cm, gerahmt,

13.09.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:

Künstler um 1920

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.09.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online