Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0042

Carl Moser jun.

(Bozen 1873-1939) Pfau mit Kirschen, signiert C. Moser, datiert (19)29, nummeriert 158, Farbholzschnitt auf Japanpapier, 36 x 36 cm, gerahmt, verglast

13.09.2021 - 10:27

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Carl Moser jun.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 13.09.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online