Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

**/gestempelt - Sammlung DDR 1973/1990 postfrisch und gestempelt,

meist gute Erh., in 3 Alben

Expert: Herbert Kotal Herbert Kotal
+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

27.09.2021 - 13:17

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

meist gute Erh., in 3 Alben

+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Briefmarken
Datum: 27.09.2021 - 13:17
Místo konání aukce: Abteilung für Briefmarken, Münzen und Orden
Prohlídka: ab 13.09.2021