Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012174/0001

Brillantsolitär ca. 0,20 ct

Gold 585, Brillant eingefasst in Weißgold, RW 54, 3,5 gøG4

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

23.09.2021 - 10:07

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär ca. 0,20 ct

0512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.09.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2021