Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039122/0014

Brillant-Damenring zus. ca. 1,30 ct

Weißgold 750, RW 59, 4,3 g, Ringweitenänderung in Weißgold 585, TragespurenøG4

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

23.09.2021 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 23.09.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2021